Fast Search Robot
Hızlı Arama Robotu

Amazon Prime Mod Apk (v3.0.290.9347) Premium Free-Unlocked

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Amazon Prime Video

Amazon Prime Video milyonlarca kullanıcı ile en talip OTT video akış platformlarından biridir. Temelde, Amazon’un ürün ve her yerde ve her zaman sizi eğlendirmek için özel içerik milyar saat sağlar. Amazon Prime Video, 13 Aralık 2016 tarihinde Amazon Cellular LLC tarafından yayınlandı. Şimdiye kadar, 1.000.000’den fazla olumlu kullanıcı yorumu yla Google Play Retailer’da 100.000.000’den fazla indirmeyi ele etmiştir. Derecelendirme görünümünde, Amazon Prime Video Google Play Retailer’da 4,4* olarak derecelendirilir ve Play Retailer’daki en iyi #6 ücretsiz eğlence kaynağı olarak sıralanır.

Amazon Prime Video temelde Bir android + iOS uygulaması Google Play Retailer ve App Retailer mevcuttur. Bu uygulama, sadece Amazon Prime Üyelik abone olduktan sonra fethedebilirsiniz OTT akış hizmeti Amazon Prime bağlıdır. Bu hizmete Amazon Prime Aboneliği’nin ortak ürünü diyebiliriz, bu da öncelikle çok paraya mal oluyor. Amazon Prime 200’den fazla ülke ve bölgede hizmet vermektedir. Hindistan’da bile, Amazon Prime muazzam Trace dili içeriği yanı sıra eski yayımlanan movie, gösteri ve çizgi movie bir sürü sağlayan bu yana muazzam OTT izleyici kalabalık aştı.

Ama bu platformda mevcut herhangi bir tek gösteri veya movie erişmek için, öncelikle ayda 129,00 INR veya yılda 999,00 INR maliyeti Amazon Prime abonelik, abone olmak gerekir. Bu abonelik hakkında daha fazla bilgi için, bir sonraki bölümü dikkatle okuyun. Ayrıca Amazon Prime Video uygulamasının değiştirilmiş uygulaması için bir indirme bağlantısı alırsınız – Amazon Prime MOD APK. Bu yüzden indirmek ve ücretsiz tüm asal özellikleri zevk gerekir.

Neden Amazon Prime

Amazon Prime Video en popüler Netflix OTT hizmeti daha dört kat daha fazla içerik ile en kalabalık OTT platformlarından biridir. Amazon Prive Video video hemen hemen her tür bir movie, bir TV programı, ya da bir web dizisi ya da dünya genel olarak kullanılabilir verir. Bugün hakkında konuşmak, 2020, Amazon Prime Video eğlence 200 milyon saat in üzerinde yanı sıra Mirzapur, Made in Heaven, Breath, Chacha Widhayak He Hamare ve çok daha fazlası gibi Amazon Orijinal özel içerik milyonlarca saat measurement sağlamaktadır. Gösterileri dışında, 22’den fazla küresel dil ile birlikte gelir gibi varsayılan OTT platformu olarak Amazon Prime kullanmak için hala birçok nedeni vardır, daha sonra izlemek için çevrimdışı sanal depolama gösterileri ve filmleri indirebilirsiniz, ve çok daha fazlası. Yani prime OTT mevcut tüm özellikleri bilmek için sadece bu makaleyi okumak gerekir.

Amazon Prime MOD APK

Her Amazon orijinal gösterileri ve Amazon Prime Video mevcut filmler lanet benzersiz, olağanüstü, ve son derece eğlenceli. Orijinal içeriğin yanı sıra, aynı zamanda büyük Bollywood, Hollywood ve diğer bölgesel filmler içerir, hem de çocuklar karikatür gösterileri ve öğrenme gösterileri ile sağlar.

Ama Amazon Prime Video mevcut her bir gösteriye erişmek için, ayda 129,00 INR veya yılda 999,00 INR maliyeti onun asal abonelik, abone olmak gerekir. Ama ev kablo bağlantı faturaları ödedikten sonra, hiç kimse streamable içerik için ekstra faturaları ödemek için seviyor. Yani, Herhangi bir Amazon prime içerik akışı istiyorsanız ve pahalı abonelik göze alamaz, bugün, sizin için değiştirilmiş bir büyülü uygulama ile buradayız – Amazon Prime MOD APK. Sanırım bu uygulamayı adına göre belirlemiş olmalısınız. Evet, bu uygulama ücretsiz Amazon Prime Video Prime üyelik sağlayacaktır.

 

Ayrıca, Amazon Prime Cracked APK de Amazon Prime Video mevcut tüm içeriğe sınırsız erişim sağlayacaktır. Yani Prime Video MOD APK indirdikten sonra, her yerde ve her zaman tüm favori movie ve web gösterileri erişebilirsiniz.

Özellik

Amazon Prime Video MOD APK resmi Amazon Prime Video değiştirilmiş veya kırık uygulamadır. Ama özelliklerinin çoğu birkaç ek değişiklikler ile resmi uygulama olarak aynıdır. Prime Video MOD APK kesintisiz eğlence nin yanı sıra en kaliteli içeriği de sağlayacaktır. Bu uygulamada mevcut temel özelliklerin çoğu aşağıda listelenmiştir –

10’dan fazla Dil

Hindistan, dünya çapında en yüksek dilleri içerdiğinden dillerin ülkesi olarak bilinir. Hindistan’da 20’den fazla bölgesel dil bulunmaktadır ve bunlardan en popüler iki dil vardır – Hintçe ve İngilizce. Yani bu Amazon Prime Cracked APK toplam 22 küresel dilin yanı sıra Hintçe, İngilizce, Tamil, Telugu ve Kannada beş Trace çesitli, içerik sağlayacak şekilde yeniden oluşturulur. Bu, Hindistan İngilizce, Tamil, herhangi bir köşesinden veya herhangi bir bölgeden insanlar, bu olağanüstü uygulama ile ağırladı olsun anlamına gelir.

Reklam Yok

Amazon Prime Video MOD APK measurement mükemmel bir uygulama arayüzü sağlamanın yanı sıra, en sevdiğiniz içeriği izlerken hiç kesintiye uğramamanız için bu uygulamada %100 reklamsız bir arayüz yaşayacaksınız. Bu değiştirilmiş uygulama hem sanal hem de banner reklamlardan tamamen ücretsizdir. Yani aşağıdaki linkten bu Amazon Prime Cracked APK indirerek bu özellik arayüzü zevk gerekir.

Çevrimdışı indirme ve izleme

Şu anda Youtube kullanıyorsanız, o zaman çevrimdışı indirme özelliği ve sanal depolama hakkında bilmeniz gerekir. Yani Prime Video MOD APK içinde ditto aynı özelliği oluşur. Bu Amazon Prime kırık APK kullanırken, kolayca daha sonra bir web bağlantısı olmadan izlemek için sanal depolama en sevdiğiniz içeriği indirebilirsiniz. Bir videoyu çevrimiçi görüntülemek, video indirmekten daha fazla veri tüketebilir. Yani Amazon Prime Video MOD APK bu olağanüstü özelliği kullanmanız gerekir. Bu seni şaşırtacak.

UHD Kalitesi

Kalite bir movie izlerken en önemli faktör olduğu için kimse eğlence arasında Kalite göz ardı edemez, bir şarkı dinlerken, bir oyun oynarken, ya da zevk için bir şey yapıyor. Bu yüzden Amazon Prime Video MOD APK mevcut en parlak özelliklerinden biri, 4K HD kalitesi ile Prime Video mevcut her bir içerik izleyebilirsiniz ve gerçekçilik olarak göstermek hissediyorum.

Amazon Orijinaller

Dışında Amazon Prime Video MOD APK mevcut tüm ek özellikleri, bu özellik benim kişisel favori. Bu uygulamada bu yana, tek bir rupi ödemeden Amazon orijinal içerik sörf yapabilirsiniz. Hiç herhangi bir amazon orijinal göstermek veya movie izledim varsa, o zaman parlak Kalite, Story-Line, Ses Codec ve içerik her şeyi hakkında bilmeniz gerekir. Ayrıca, Mirzapur, Chacha Vidhayak He Hamare, Comicstaan ve çok daha fazlası gibi Prime Video MOD APK mevcut büyük Amazon orijinal Hintçe içerik de vardır.

Amazon Prime Mod Apk (v3.0.290.9347) Premium Free-Unlocked COMMENTS MADE