Fast Search
Hızlı Arama Robotu
b7e490c0d257e35bede3d83a9df67ec5

Dig Out ! v2.21.0 | Mod Apk + No Adverts

Dig Out! Mod Apk Oyunu

Kazmak ve zafer için benim! Böylece, bir mezar kazma ve aynı zamanda benim dışarı! Maden cevheri mümkün ve daha sonra birçok mücevher nedeniyle biriktirmek gibi! Bu gerçekten kanunsuz bir gezegen, yine de, genellikle açığız. Bu retro arcade maç deneyin, hiçbir giriş gerektirir, ve sonsuza kadar tamamen tamamen ücretsiz altın-acele madencilik maç için yapıştırılmış kalmak için gidiyoruz!

★ Google Play başarıları
ve lider panoları biggest DIGGER adını arkadaşlarınızla birlikte ★!

★ Özel hazine kazıcı
aletleri pano daha derin Ortaya çıkarma hazinesi için ilgi çekici, aradığınız zaman!

★ Leprechauns tuzak daha önce
herhangi bir yerde Highly effective zorlukları ★ fark hiç. Hatta bir labirent blok veya bir kaya panosu veya
musluk küpleri olduğunda Burada maçın tamamen üfleme özelliklerinden birkaçı şunlardır:

★ Rastgele oluşturulan sınırsız haritalar

★ Kayıp veya gizli hazine yüzüklerini mücevherlerle birlikte keşfedin

★ Özel piksel madenci kişiliğinizi seçin

 

Bir madenci olmak ve şaşırtıcı bizim sanat maç içinde kazmak büyümek. Hazine sandıkları ‘zindan için gökkuşağı arama başlamak için tek bir labirent ölçün! Eğer yaşamların sınırlı sayıda sahip olduğunu varsayalım ve aynı zamanda kanca veya matkap büstü olacak … Bu labirentte gerçekten ne yapacaksın? İyi arkadaşının reytinginin üstesinden gelebilme ve daha büyük mezarları araştırma yeteneğine sahip olacak mısın?

Bu yeraltı leprechauns kendi madencilik kursunda sahip olmak için hazırlanan yorgun, böylece kendi paketi bir gökkuşağı kale akıllı kullanımı yapmak! Bu düşen kayalar ve zanaat ürünleri için dikkat edin, bir plan sahip grev ve sonra da küçük gnomes tüm sırlarını bulmak! Güzel, elmas veya mineral toplama basit olmamıştı, ancak, hiçbir dekorasyon iyi her kuruşa değer, değil mi? Cüce oyunu başlatmak ve sonunda elmas kazıcı olmak.

 

Dig Out ! v2.21.0 | Mod Apk + No Adverts YAPILAN YORUMLAR

Translate »