Fast Search
Hızlı Arama Robotu
FaceApp Pro Mod Apk 1

FaceApp Educated Mod Apk (v4.5.0.8) | Educated Unlocked – No Adverts

FaceApp Apk

FaceApp, dimension en iyi yüz düzenleme araçlarından birini sunmak için a.I. gelişmiş teknolojileri ile oluşturulmuş akıllı bir fotoğraf düzenleme android uygulamasıdır. FaceApp 14 Şubat 2017’de sevgililer gününde ve aynı zamanda o tek günde piyasaya sürüldü, bu uygulama her aktif kullanıcıyla binlerce uygulama indirmesini tamamladı ve şu anda listelerine bakacak olursak, 100.000.000’den fazla indirme elde etti ve bu rakamlar her geçen gün sabit bir hızla artıyor. FaceApp’in şu anda sahip olduğu kullanıcı derecelendirmelerine göz atarak nitelikleri hakkında anında bir fikir edinebilirsiniz. FaceApp, 3 milyondan fazla yorum alabilse de google play retailer’da 4,7 * puan taşıyor. Kulağa harika geliyor.

FaceApp, Google Play Retailer’daki en iyi fotoğrafçılık uygulamalarından biri, çünkü şu anda en çok hasılat yapan #3 uygulama üzerinde pattern. Bu uygulama hızla birkaç kullanıcı ile, küresel en güvenilir fotoğraf uygulaması oldu. Temel olarak, bu uygulama yapmak niyetinde olduğunuz değişiklikleri tahmin etmek ve uygulamak için makine öğrenimi veya sinir ağları kullanarak yüzünüzü dönüştürebilir. Arayüzüne gelelim – Bu uygulama, bir çocuğun bile fotoğrafları kolayca düzenlediği ve yüzleri dakikalar içinde dönüştürebildiği çok rahat bir kullanıcı arabirimine sahip.

 

Bu uygulamayı kullanmak için, ilk başta, sadece resminizi yakalamanız gerekir, ya da google sürücü veya cihaz dosya yöneticisi nden de alabilirsiniz. Yüzünüzün yalnızca içinde görülebileceği daha parlak veya daha büyük bir resmi tutturmalısınız. Bundan sonra, daha fazla düzenleme dimension yardımcı olacak içinde araçlar bir sürü alırsınız. Biz uygun bilgi ile tüm araçları aşağıda listeledik –

 • Gösterim – Bu bölümde, yüze birçok farklı izlenim ekleyebilirsiniz. Temel olarak, izlenim görünüm türü anlamına gelir. Yani Hollywood, Kiss, İpek, Sevimli, Bakış, ve çok daha fazlası gibi yüz türleri geniş bir koleksiyon vardır.

 • Gülümsüyor – Smile bölümünde, yüz gülümseme geliştirmek ve aynı zamanda arzu başına huzursuz yüzler yapabilirsiniz. Dört tür gülümseme edinimi ve bir üzgün varyantı alacaksınız.

 • Sakallar – Hipster, Keçi sakalı ve Bıyık gibi olağanüstü sakal stilleri çeşitli sakal tarzı seçmek için kullanılır.

 • Cinsiyet – Yüzün cinsiyetini değiştirmek ve ayarlamak için kullanılır.

 • Morphing bölümü, yüz stillerinizi ünlüler ve istediğiniz diğer yüzlerle birleştirmede dimension yardımcı olacaktır.

 • Yaş seçeneği geliştirmek veya yaşı azaltmak için kullanılabilir.

 • Ayrıca, saç renkleri, saç ve filtreler, kontrast, doygunluk, Vignette ve çok daha fazlası gibi tüm renk ve parlaklık ayarlamaları alırsınız.

FaceApp Educated APK

FaceApp Educated APK, FaceApp resmi uygulamasının değiştirilmiş hikayesidir. Bu uygulamayı oluşturmanın temel nedeni, tüm FaceApp expert özelliklerinin yanı sıra ücretsiz olarak birçok ek özellik sunmaktır. FaceApp Educated APK’nın içindeki A.I. özellikleri, genç bir adamın 60 yaşında bir erkeğe dönüşmesine ya da bir erkeğin kıza dönüşmesine (cinsiyet dönüşümü) yardımcı olacak. FaceApp Educated, bir bilgisayar görüntü düzenleyicisinde bile alamayacağın muazzam miktarda sıradışı özelliği karşılar. FaceAPP expert, fotoğrafınızı bir sonraki seviye netliğiyle, kimsenin şüphesi olmasın şekilde de yapabilir. Ayrıca, bu uygulamanın kullanımı çok basittir ve FaceApp resmi uygulaması ile aynı kullanıcı arabirimine sahiptir.

 

Özellik

Temel Özellikler

 • FaceApp’te bulunan ve FaceApp Educated APK’yi kullanarak ödenmesi gereken tüm profesyonel araçlara kolayca erişebilirsiniz.

 • Sadece birkaç basit adımile, kolayca geliştirmek veya yaş Azaltmak ve aynı zamanda bu şekilde komik görüntüler bir sürü yapabilirsiniz. Yaşlılık filtresinde aynı yüz eğriliğini görmek gerçekten eğlenceli bir parça.

 • FaceApp, yaş ve yüz özelleştirmesinin yanı sıra tamamen özelleştirilebilir geniş bir farklı filtre koleksiyonundan da oluşur. Filtrelerinizi sadece birkaç uygun parlaklık, kontrast ve renk ton ayarlamalarını birleştirerek yapabilirsiniz.

 • Ayrıca, saç stilinizi uygulama arabiriminde sağlanan beş stilden fazla özelleştirmeden de değiştirebilirsiniz. Ayrıca, uygulama içinde yüz sakalStil edebilirsiniz.

 • FaceApp’ın en iyi özelliklerinden biri, FaceApp filigranını tek bir rupi bile ödemeden görüntüden kaldırabiliyor olması. Filigranlar bir fotoğraftaki profesyonelliği azaltabildiği için FaceApp’ın parlak bir özelliğidir.

 • FaceApp A.I. otomatik ayarlama aracı, önünüzde o resmin en iyi sürümünü sunmak için tüm kişiselleştirmeleri otomatik olarak düzeltebilir.

Ek Özellikler

 • Ayrıca FaceApp Educated APK ücretsiz erişim ile etiket varlıkları bir sürü alacaksınız. Eğer cilt veya yüz dövmeler ekleyebilirsiniz.

 • FaceApp’In en parlak özelliklerinden biri de gülümseme ayarlama aracıdır. Kolayca bir fotoğraf bir gülümseme artırabilir ya da aynı zamanda lanet rahat yüz üzgün edebilirsiniz. Toplam 5 çeşit gülümseme özelleştirme elde elabilirsiniz.

 • Olağanüstü filtreler kullanmanın yanı sıra, arka plan özelliğini kullanabilir ve yüze veya görüntüye uygun bir arka plan ekleyebilirsiniz. En az bir kez bu özelliği kullanmanız gerekir ve aklınızı uçuracak.

 • Sonunda makyaj aletini tartışacağız. Makyaj aracı bu uygulamadan kadınların çoğu tarafından en çok istenen araçlardan biridir. Temel olarak, Bu uygulama nın içindeki Makyaj aracı, Mat, Parlak, Koyu, Parlak, Koyu Mat ve çok daha fazlası gibi on farklı özelleştirmeden oluşur.

FaceApp Educated Mod Apk (v4.5.0.8) | Educated Unlocked – No Adverts SIMILAR CONTENTS
FaceApp Educated Mod Apk (v4.5.0.8) | Educated Unlocked – No Adverts YAPILAN YORUMLAR

Translate »