Fast Search
Hızlı Arama Robotu
minecraft

Minecraft PE Mod Apk (v1.16.210.59) + Unlocked Premium Skins + No Damage

Minecraft Pocket Model

 

Minecraft PE ile Sonsuz dünyaları keşfedin ve en basit evlerden en büyük kalelere kadar her şeyi inşa edin. Sınırsız kaynaklarla yaratıcı modunda oynayın veya hayatta kalma modunda dünyanın derinliklerine kadar kazarken tehlikeli yaratıkları savuşturmak için silah ve zırh yapın. Mobil cihazlar veya Residence residence residence home windows 10’da ister tek başınıza ister arkadaşlarınızla yaratın, keşfedin ve hayatta kalın.

OYUNUNUZU GENİŞLETİN

Minecraft PE  Market – Marketteki en yeni topluluk eserlerini keşfedin! Sevdiğiniz oluşturucuların eşsiz harita, dış görünüş ve doku paketlerini alın.

Eğik çizgi komutları – Oyunda ince ayarlar yapın: Hediyeler verebilir, yaratıkları çağırabilir, günün saatini değiştirebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

Eklentiler – Ücretsiz Eklentilerle deneyiminizi daha da kişiselleştirin! Teknolojiye eğilimliyseniz, yeni kaynak paketleri oluşturmak için oyundaki veri temelli davranışları değiştirebilirsiniz.

 

ÇOK OYUNCULU

 

+Minecraft Pe  Multiplayer oynama desteği Omlet Arcade uygulamasıyla gerçekleşebilmektedir.

+Uygulamada hesap açıp minecraft’ı bulup “Dünyaya Ev Sahipliği Yap” seçeneğini seçip uygulama da eklediğiniz arkadaşlarınızla beraber oynayabilirsiniz.

 

 

Özellikler

  • Skinler Açık / Unlocked Skins
  • Hasar Almazsınız / No Damage
  • Sınırsız Envanter /Max Inventory Slots
  • Maksimum Skor / Max Score
  • Tek Vuruşta Öldürme / One Hit Kill With Weapons

 

 

Minecraft PE Mod Apk (v1.16.210.59) + Unlocked Premium Skins + No Damage YAPILAN YORUMLAR

Translate »