Fast Search
Hızlı Arama Robotu
Minion Rush Mod Apk 2

Minion Rush Mod Apk (v7.6.0g) | Limitless Cash – No Adverts

Minyon Evreninin derinliklerine inin ve arkadaşlarınızı şaşırtın

Minion Rush oyun başına olarak, burada Dave (varsayılan karakter), Carl, Jerry ve Mel gibi Minions çalışan köleleri kontrol etmek için gerekli konum. Ve tüm Minyonlar arasındaki yarış meydan okumalarını kazanmak zorunda kalırken, yol daki engelleri ve engelleri atlamalısın. Minyon Rush, minyon evreni hakkında geniş bilgi ve bilgiyle zihninizi doldurmak için temelden geliştirilmiştir. Burada yukarıda listelenen 4 Minyonlar geçmesi ve dahası, aynı zamanda tüm diğer movie tabanlı kölelerinin kilidini açabilir ve tüm gün boyunca onlarla oynayabilirsiniz. Hemen indirin!

Tweaks yapmak için Kostümler ve farklı güç-ups toplamak

Minyons giyinmek seviyor, ve burada Minion Rush içinde, farklı güçler içeren tüm kusursuz kostümleri ile karakter giyinmek olabilir. Sen siyah takımlı Spy, kırmızı ve pembe mükemmel Cupid veya Cancan Dancer gibi kostümleri geçmesi olabilir. Ayrıca, her Minion Kostümler kendi özel becerileri, güç-ups ve zihin oyun çerçevesini etkilemek için bir stil arayüzü tutun.

Bu yüzden bu kusursuz seçim, Minion Rush ile oyun başlayın. Başka bir yerde, tüm kostümleri ve minyons güç-ups ücretsiz deneyimi istiyorsanız, minion Rush Mod Apk indirebilirsiniz, resmi oyunun değiştirilmiş sürümü olarak aşağıda listelenen. Seçim tüm sizin, en iyi seçmek için!

 

Bu Gameloft SE oyunun modifikasyonu indirin

Minion Rush Mod Apk teknolojik olarak geliştirilmiş Minion Rush modifikasyon veya bir eğlence olduğunu. En yüksek puanları yapmak ve sikke uygun miktarda toplamak için yüzlerce saat oynamak için gerekli olan zorlu resmi oyun geçtikten sonra, bu değişiklik geliştirdik. Dimension sınırsız para, kilitli olmayan mağaza menüsü ve Subway Surfers Mod Apk gibi reklamsız uygulama arayüzü gibi premium eklentiler sunar.

Bu ditto aynı maceracı köleleri ve oyun arayüzü oluşur, ama ayrıca, biz de aklınızı uçuracak hiç bitmeyen olağanüstü özellikler ekledik. Ayrıca, Hemen hemen her Android cihazda yüklenebilir ve ücretsiz tam bir prim deneyimi sunabilir. Bu yüzden, beklemeyi bırakın ve hemen Minion Rush Mod Apk indirin!

Sınırsız para tüm Minion Kostümleri satın almak için

Minion Rush oyun para bazında çalışan bir on-line oyundur. Sadece tek bir kostüm ya da bir güç-up kilidini açmak için sikke yüzlerce ihtiyacı var. Ve sadece tek bir sikke veya mücevher toplamak için oyun içinde en zor mücadele alır. Ama merak etmeyin, çünkü Minion Rush Mod Apk’yi yükledikten sonra sınırsız alışveriş yapabilirsiniz, çünkü biz burada measurement hiç bitmeyen oyun parası bahşediyoruz. Kulağa inanılmaz geliyor, değil mi? Kendi başına deneyin ve hayran olsun!

Tampon güç-ups deneyimi için tamamen kilidi alışveriş menüsü

Yine de, oyun kadar tesviye olmadan özel güç-ups kilidini açmadan sınırsız para hiçbir şey yapamazsınız. Bunu göz önünde bulundurarak, spy guru, Vacationer, Vampire, Employee ve Monkey King dahil olmak üzere herhangi bir kostümücretsiz satın almanızı sağlar Minion Rush Mod Apk, içinde tamamen kilidi alışveriş menüsü gömülü var.

Gelişmiş eğlence için reklamsız uygulama arayüzü

Reklamlar, hemen hemen her resmi Android oyununda bulunan katlanılamaz kesintilerdir. Ama biz temelde Sıfır kesinti politikası üzerinde çalışmak ve ücretsiz bir kesintisiz oyun arayüzü sunmak için No-reklam komut dosyası ile, değişiklikler oluşturur. Benzer şekilde, Minion Rush Mod Apk de herhangi bir misyonu oynarken veya herhangi bir satın alma tamamlarken sizi kesintiye uğratmaz.

Çevrimiçi Lider Panoları’nda yükselen anti-Ban desteği

Ayrıca, biz de bu değiştirilmiş oyun içinde Anti-ban desteği ile tüm Minion Rush oyun salıyoruz. Hesabınızı Gameloft sunucularından korumanıza ve Minion Rush’ın lider panolarındaki puanlarınızı anonim olarak yükseltmenize yardımcı olur. Sadece bu oyunu indirin ve kesintisiz eğlenceli tadını çıkarın!

Minion Rush Mod Apk (v7.6.0g) | Limitless Cash – No Adverts YAPILAN YORUMLAR

Translate »