Fast Search
Hızlı Arama Robotu
MX Player Pro Mod Apk 3

MX Participant Expert Mod Apk (v1.35.0) Unlocked All – Premium – No Adverts

Video akışı için ihtiyacınız olan her şey

Hem çevrimiçi hem de çevrimdışı içeriği izleyen tam bir akış ve aşk musunuz? Evet ise, MX Participant Expert uygulamasını duymuş olmalısınız. MX Participant uygulamasının ücretsiz sürümde deneyimlenemediğiniz en olağanüstü özelliklerden oluşan ücretli sürümüdür. Google Play Retailer’da mevcuttur ve orada 370,00 INR ödedikten sonra keyfini çıkarabilirsiniz. 1 Milyondan fazla kullanıcı tarafından güvenilen ve aynı zamanda #1 üst ücretli video oynatıcı uygulaması olarak sıralanır kusursuz bir android uygulamasıdır.

MX Participant Expert uygulamasının özelliklerinden bahsedersek, çok çeşitli takdire değer özellikler içerdiğinden, bir makale bunları tanımlamak için çok küçük bir yerdir. Bu akış için video ve altyazıtüm biçimleri destekleyen kusursuz bir video oynatıcı uygulaması. Ayrıca, measurement ücretsiz ve kesintisiz çevrimiçi akış sunan MX participant’ın reklamsız bir sürümüdür. Bu Ashram, Mastram ve Good day Mini gibi içerik büyük bir koleksiyon içerir. Kulağa kusursuz geliyor, değil mi?

Tüm biçimler için çalışabilen uygulama

MX Participant Expert video ve altyazıher biçimi için çalışabilir çok yönlü bir android uygulamasıdır. Burada MP4, MKV, DVD, MicroDVD<, ve hemen hemen her tür video formatını oynayabilirsiniz ve measurement her türlü type için sorunsuz akışı sunabilirsiniz. Ayrıca, bu uygulamada altyazı desteğini de yaşayabilirsiniz. Yani ya herhangi bir dil filmi izliyorsanız, herhangi bir biçimde on-line altyazıları indirebilirsiniz ve video oynatıcı bunları ekleyebilirsiniz.

Bu aşağıdaki altyazı biçimleri ile uyumludur –

  • DVD, DVB, SSA
  • Trafo Alfa
  • .smi, .srt, .sub, .idx, .mpl, .txt ve ayrıca .pjs altyazı parçaları
  • Teletext

MX Player Pro Mod Apk

Profesyonel sürümü ücretsiz olarak yaşayın

Eğer profesyonel bir arayıcı iseniz ve MX Participant uygulamasının resmi ücretsiz sürümü ile sıkıldım, o zaman doğru yerdesiniz. Buradan bu yana akış stilinizi ve uygulamayı ücretsiz olarak ilerletmek üzereyiz. Google Play Retailer’u açıp MX Participant Expert uygulamasını ararsanız, 370,00 INR ile ödendiğini göreceksiniz. Başka bir yerde, bu takdire şayan uygulamayı şu anda burada aynı makalede ücretsiz olarak edinebilirsiniz.

Ayrıca, Google Play Retailer ile aynı MX Participant Expert uygulaması, ve yaptığımız şey uygulama satın alma ve lisans doğrulamaları engellendi, böylece hemen indirebilirsiniz ve aynı zamanda akıllı telefonlar herhangi bir rahat yükleyebilirsiniz. Hemen indirin!!!

Reklamsız akışı deneyimleyin

MX Participant Expert, hem çevrimiçi hem de çevrimdışı akış sunan reklamsız bir android uygulamasıdır. Yorum çok başına olarak, neden herkes resmi ücretsiz MX Participant nefret bir nokta toplandı; Çevrimiçi reklamlar. Çevrimiçi reklam, çevrimiçi içerik akışı sırasında en sinir bozucu dönemlerdir ve bu yüzden çok sayıda fünye içerik indirir.

Ama burada aşağıda, MX Participant Expert Mod Apk indirebilirsiniz ve tüm yaşam için on-line reklamlar kurtulabilirsiniz. MX Participant Expert’da bulunan muhteşem içerik ve web dizilerini aktarırken sizi afiş veya video reklamlarla rahatsız etmeyecek olan resmi Expert sürümüdür.

Çok yönlü içeriği izlemek için altyazı desteği

Dünya çapında binlerce dil var ve ikidilden fazlasını öğrenmek çok zor, çünkü onları anlamak çok zaman ve cesaret ister. MX Participant Expert Mod Apk, akışı yaptığınız her movie veya web serisi için altyazı desteği sunan yararlı bir uygulamadır. Basit bir deyişle, internetten altyazı herhangi bir biçimde indirebilirsiniz ve kendi dilinizde izlemek için daha komplikasyonsuz movie ile ekleyebilirsiniz.

Binlerce saatlik çevrimiçi içeriği akışla aktarın

Reklamsız arayüz ve altyazı desteği kapsamında, MX Participant Expert da measurement büyük miktarda içerik sunuyor. Alt Balaji, Zee5 ve Ullu dahil olmak üzere dört farklı platformdan movie ve web dizileri içerir. Yani bu platformlar için ödeme yerine, aşağıda MX Participant Expert Mod Apk indirebilirsiniz ve uygulamamızda ücretsiz olarak tüm ücretli içerik akışı yapabilirsiniz. Harika değil mi?

Olağanüstü avantajlar için Donanım ivmesinin keyfini çıkarın

Donanım Hızlandırma MX Participant Mod Apk en kusursuz özelliğidir. HW+ ivmesi, akıllı telefonunuz HD çözünürlükteki videoları desteklemese bile HD videoları sorunsuz bir şekilde oynatmanıza yardımcı olur. Ayrıca, diğer tek çekirdekli oyunculardan %70 daha iyi olan video oynatıcınızda çift çekirdekli performans için MX Participant Expert APK’nın Çok Çekirdekli Kod Çözme özelliğini de kullanabilirsiniz.

MX Player Pro Mod Apk

Daha fazla ek özellik

MX Participant Expert Mod Apk’yi indirmeden önce, sadece bir video oynatıcı uygulamasını indirmekle kalmamış, aynı zamanda kimsenin sağlamadığı en gelişmiş özelliklere sahip bir oynatıcı satın aldığınızı bilmeniz gerekir. MX Participant Expert APK, videoyu yayınladığınız ekranın parlaklığını, ses düzeyini ve hatta en boy oranını ayarlamak için çeşitli hareketler sunar. Ayrıca, aynı zamanda uygun bir android uygulaması olarak, altyazıların konumunu değiştirebilirsiniz.

Sağlanan Mod Apk Özellikleri

  • Kaldırılan Reklamlar
  • Rusça ve İngilizce hariç tüm diller kaldırıldı
  • ARM ve X86 işlemcidesteği
  • Analizleri devre dışı
  • Uygulamayı daha hızlı yapmak için gereksiz kodları kaldırma
MX Participant Expert Mod Apk (v1.35.0) Unlocked All – Premium – No Adverts YAPILAN YORUMLAR

Translate »